III ogólnopolski sketchcrawl Urban Sketchers Poland – Gdańsk

Posted on
Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 09/07/2016 - 10/07/2016
12:00

Location
Złota brama

Categories


Mam przyjemność zaprosić Was wszystkich na III Ogólnopolski Sketchcrawl! Już w lipcu spotykamy się wszyscy w Gdańsku by wspólnie szkicować otaczającą nas miejską scenerię!
Zabieramy szkicowniki, ołówki, cienkopisy, farbki i inne przybory oraz dobry humor. Inspiracja i pozytywna energia będzie czekać na miejscu.

Nie ważne, czy jesteś amatorem, hobbystą, artystą, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w rysowaniu – liczy się wyłącznie to, że jesteś uważnym obserwatorem, rysujesz to co widzisz i chcesz dzielić się tym z innymi. Przy okazji masz szansę poznać ludzi podobnych do siebie i popracować nad warsztatem 🙂 Doradzimy i pomożemy, jeśli zechcesz. Razem łatwiej i przyjemniej !

Jeżeli jeszcze nie rysujesz, tylko zastanawiasz się, czy może nie zacząć – to również jest to miejsce dla Ciebie : )

Urban Sketchers jest organizacją non-profit mającą na celu szerzenie artystycznych, historycznych i edukacyjnych wartości wynikających z rysowania w przestrzeni miejskiej, promowanie swoich działań oraz łączenie ludzi na całym świecie, którzy rysują na żywo, z natury, w miejscach gdzie żyją i podróżują.
Chcemy poznawać i pokazywać świat widziany naszymi oczami, przez każdy kolejny rysunek, który tworzymy.

Do zobaczenia w Gdańsku!

-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/

It’s my pleasure to invite you all to the 3rd Polish Sketchcrawl! We’re going to meet up in July to sketch the surrounding us urban reality! Let’s tak our sketchbooks, pencils, fineliners, paints or anything else to draw. Don’t forget to be in a good mood. Inspiration and good energy awaits in Gdańsk.

It’s not important if you are a professional or young artist, if you treat drawing as a hobby or you’re in the beginning of your sketching journey – what really matters is that you watch the (urban) world around you, you draw what you see and you want to share it with others. You now have a chance to meet other people like you 🙂

If you haven’t started drawing yet, but you’re wondering if this is something for you – you should also come!

See you in Gdańsk!

 

For more information:

https://www.facebook.com/events/121577988263953/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *